TOGED Geliştirici Portalı Forumlar DOGED Geliştirici Portalı DOGED Geliştirici Portalı – Görüş ve Önerileriniz

Bu konu 6 yanıt ve 6 izleyen içeriyor ve en son  madclown tarafından 3 yıl 9 ay önce tarihinde güncellendi.

7 yazı görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2401

  UfukSahin
  Anahtarcı

  Merhabalar,

  Portalımız henüz test yayınındadır. Portal ve forumla ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle buradan paylaşabilirseniz seviniriz.

  Teşekkürler!

  #2538

  Caner Özdemir
  Katılımcı

  Kayıt olurken profil ön izle bölümünde yetenekler büyük harf ile gösteriliyor. Yetenekler genelde ingilizce yazılmaktadır ve küçük “i”ler büyük “i” haline gelmektedir. Onun büyük “I” olarak değiştirilmesini ya da büyük küçük yazımı opsiyonel yapılmasını tavsiye edebilirim çünkü ingilizcede büyük “İ” yoktur. Ayrıca profile geri dönüp küçük”ı” ile yazdığımda ise ön izleme kısmında hiç gözükmedi ve tekrar düzenleme kısmına geldiğimde yazdıklarım yok olmuştu.

  #2545

  bariscigal
  Katılımcı

  Ellerinize sağlık :)
  Pazarlama ve diğer yan konularda hangi başlığa atabilirim.
  Misal yurtdışı oyun vergilendirmeyle ilgili bir sorum olsa nerede paylasabilirim?

  #2567

  Burak_S.Ferit GULKAN
  Katılımcı

  Türkiye’de bilgisayar oyun ve teknolojileri ile ilgilenenlere açık bir iletişim kanalı açtığınızdan teşekkürlerimi sunuyorum.Yaptığınız bu çalışmanın büyük bir boşluğu dolduracağı inancındayım.Başarılarınızın devamını diliyorum.

  #2675

  UfukSahin
  Anahtarcı

  Merhabalar,

  @Caner Özdemir, problemi giderdik.

  @bariscigal, pazarlama ile ilgili yeni bir forum oluşturduk. Orada paylaşabilirsiniz.

  @Burak_S.Ferit GULKAN, ilginiz için teşekkürler.

  Bunlara ek olarak; geliştirici profilini oluşturmuş üyelerimiz artık forumlarımızda geliştirici profillerindeki fotoğrafları, isimleri ve meslekleriyle görüntülenmektedir. Haricen forum profili oluşturma ihtiyacı ortadan kaldırılmıştır.

  • Bu yanıt 4 yıl 1 ay önce önce  UfukSahin tarafından değiştirildi.
  • Bu yanıt 4 yıl 1 ay önce önce  UfukSahin tarafından değiştirildi.
  #2962

  mertkasar
  Katılımcı

  Geliştirici profilleri ile ilgili bir görüş belirtmek istiyorum.

  Gördüğüm kadarı ile iş başvurusu yaparken sadece portala yüklediğimiz özgeçmişleri kullanabiliyoruz. Ancak portala yüklenen özgeçmişler sadece muhatapları tarafından değil, herkes tarafından görüntülenebiliyor. Bildiğimiz gibi özgeçmişler adres, telefon numarası, email adresi gibi oldukça kişisel kontak bilgileri de içermekte. Bunların public olması çok sağlıklı değil gibi. Kaldı ki insanlar farklı başvurular için farklı özgeçmişler hazırlamayı da isteyebilir.

  Bunun yerine her başvuru için ayrı bir özgeçmiş yükleme imkanı sunulsa, veya portala yüklenen özgeçmişler, sadece başvuru yapılan şirketler tarafından görüntülenebilecek şekilde düzenlense daha uygun diye düşünmekteyim.

  İyi çalışmalar!

  • Bu yanıt 4 yıl önce önce  mertkasar tarafından değiştirildi. Sebep: Yazım yanlışı
  #3295

  madclown
  Katılımcı

  Mert Kasar’a katılıyorum. Kişisel bilgilerimizin gizliliğinin korunmasına daha çok önem verilmeli.

  Daha önce de Facebook üzerinden belirtmiştim ancak hala devam ediyorsa, şifreleri plain-text olarak göndermemeli ve saklamamalısınız. Aynı şifreyi birçok yerde kullanan insanlar açısından bu şekilde saklamanız ciddi sıkıntılara yol açabilir.

  Bunların dışında, bize atılan mesajlara portal üzerinden cevap verebilmemiz iyi olur. Eğer böyle bir özellik varsa(baktım ama bulamadım?), bunun daha görünür bir yerde olması gerektiğini düşünüyorum.

  Bir de, “gelen cevapları bana e-posta ile bildir” seçeneğinin varsayılan ayarı “açık” olmalı diye düşünüyorum. Forum tartışmalarının takibi açısından daha rahat olacağını düşünüyorum.

7 yazı görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.