TOGED Geliştirici Portalı Forumlar Proje ve Fikirleriniz YerliCevher.com sitemiz açıldı, Oyun incelemesi yapabilecek Editörler arıyoruz

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  cetin tarafından 3 yıl 9 ay önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3291

  cetin
  Katılımcı

  İki hafta önce YerliCevher.com sitemizi aktif ettik. Sitede kısaca yerli oyun ve yerli uygulamaları tanıtacağız. Şimdi siteye bizimle birlikte içerik girebilecek Editörler arıyoruz. Aşağıda belirttiğim konularda içeriklerimiz var ve bunlardan herhangi birisini yapabilmesi bizim için yeterlidir. İsterseniz konuk yazar olarak ta başvurabilirsiniz. Burada amacımız yerli oyun ve uygulamaları ön plana çıkartıp içimizdeki cevherleri keşfetmek. Arkasından da yayıncı ve sponsorların sitedeki cevherler ile ilgilenmesini sağlamak istiyoruz.
  Konulardan bahsedersek;
  Yerli oyun ve uygulamaları inceleyip puan vereceğiz. Aynı zamanda geliştiriciler bölümünde oyun ve uygulama geliştiricilerini tanıtıp, röportaj bölümünde kendileri ile yaptığımız röportajları paylaşacağız. Sitede oyun ve uygulama videolarını çekip paylaşacağız, aynı zamanda konu ile ilgili haberler de yayınlayacağız. Bunun dışında bir de galeri bölümümüz var. O bölümde de galeri haber şeklinde ilerleyeceğiz.
  Siteyi yerlicevher.com adresinden inceleyebilir, yerlicevher.com/editorluk-basvurusu linkinden de başvurunuzu yapabilirsiniz.
  Tanıtımını yapabileceğimiz oyun veya uygulama önermek için yerlicevher.com/oneri adresini kullanabilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.